BAKHADİ EN İYİ MÜŞTERİ DENEYİMİ HAKKINDA KISA BİLGİ

Nisan 29, 2019 Yazarı admin 0
En iyi Müşteri Deneyimi: En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Bakhadi.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

🛍KADIN SÜET BOT MODELLERİ 🛍

🎀Kadın süet bot denildiği zaman akla klasik modellerdeki taba bot, krem bot veya siyah bot çeşitleri gelir. Farklı tarzlar için farklı tasarımlara sahip olan ürünlerden taba süet bot modelleri, kadınlar ve erkekler için topuklu ve yüksek bilekli ürünleri olabilmektedir.

🎀Genel olarak postallara benzeyen yapılarıyla tercih edilen botlarda krem tonları beğeni toplamaktadır. Topuk boyları kadınlar için farklı uzunluklara sahip olurken ince topuk yerine kalın topuklar tercih edilmektedir. Krem süet bot diğer tasarımlardan farklı olarak parlak yapısıyla dikkat çeker.

🎀Süet malzeme olarak oldukça zor şekil alan ve zorlayıcı bir kumaştır. Bu yüzden de diğerlerine oranla daha fazla hassasiyet gösterilerek hazırlanan süet modeller fiyat konusunda farklılık gösterse de tarzınızı tamamlaması ve ayağınızdaki duruşuyla buna tamamen değecektir. 

🎀Hemen BAKHADİ. COM‘daki özel tasarımları inceleyebilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz!

🎁SİPARİŞ İÇİN :

🎀7/24 Web sitemizden siparişlerinizi verebilirsiniz.

📦ÜCRETSİZ KARGO FIRSATIYLA !!!

🎀Siparişiniz ile ilgili tüm sorunlarınızı:

📲+90 (555) 071 90 82 telefon numaramız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.